Argāna Šampūns & Kondicionieris

Šampūna barojoša formula ar argāna eļļu, E vitamīnu, antioksidantu un Omega 3-6-9 skābēm, kas mitrina, stiprina, atjauno matus un nomierina galvas ādu. Unikālā šampūna formula nenoslogo matus, padara tos mīkstus un spīdīgus, kā arī nogludina tos un padara viegli ķemmējamus. Īpaši rekomendē sausiem, bojātiem un krāsotiem matiem.

Kondicionieris matu mirdzumam ar argāna eļļu atjauno, un atdzīvina Jūsu matus. Piedod spēku un vitalitāti, atvieglo to ķemmēšanu. Kondicionieris uzlabo matu veselību un izskatu. Mati kļūst viegli ķemmējami, ieveidojami un atgūst dabīgu skaistumu. 


Tavs Natural Care

20,00 €

Natural Care kosmētika ir pati labāka, izmantojo natural care kosmētiku jus sejas āda kļūs veselīga, natural care piedāva ne tikai kosmētiku, bet arī ziepes, cimdus, skrubjus, natural care ir visiem pazīstams zīmols,natural care, ir lieliska dāvana jums, dota no tadas, natural care spēj, aizkustināt un iedvesmot, natural care ir viss kas jums ir vajadzīgs, melnās ziepes dara brīnumus, nāciet uz mūsu mājas lapu natural care

Izveidots ar Webnode
Izveido savu bezmaksas mājas lapu!