Melnās ziepes

 Melnās ziepes - 100% dabīgas olīvu eļļas ziepes. Sastāvā nav mākslīgo aromatizētāju, krāsvielu, parabēnu un citu ķīmisko izejvielu. Tās tiek uzskatītas par vienām no veselīgākajām ziepēm visā pasaulē. Melnās ziepes kopš seniem laikiem ir lietotas Āfrikā kā ikdienas ķermeņa un sejas ādas kopšanas līdzeklis. Šīs ziepes nesausina ādu, sniedz ādai dabisku mirdzumu un pabaro to. Lieliski attīra ādu no atmirušām šūnām. Labākam rezultātam ieteicams lietot kopā ar Kese pīlinga cimdu.

Lietošana: Ikdienas lietošanai saziepēt ķermeni ar ziepēm un noskalot to. Veicot attīrošo procedūru, sakarsēt ķermeni pēc tam saziepēties ar ziepēm, paturēt ziepes 3-5min, un tad ar apļveida kustībām attīrīt ādu izmantojot Kessa pīlinga cimdu.

Tilpums 200ml

Tavs Natural Care 

Izvēlies variantu:

13,95 €

Natural Care kosmētika ir pati labāka, izmantojo natural care kosmētiku jus sejas āda kļūs veselīga, natural care piedāva ne tikai kosmētiku, bet arī ziepes, cimdus, skrubjus, natural care ir visiem pazīstams zīmols,natural care, ir lieliska dāvana jums, dota no tadas, natural care spēj, aizkustināt un iedvesmot, natural care ir viss kas jums ir vajadzīgs, melnās ziepes dara brīnumus, nāciet uz mūsu mājas lapu natural care

Izveidots ar Webnode
Izveido savu bezmaksas mājas lapu!